Міжнародний фестиваль-конкурс

молодих виконавців естрадної пісні

ВЕРНІСАЖ.ЕнергоФест

ПОЛОЖЕННЯ

про Міжнародний фестиваль-конкурс молодих виконавців естрадної пісні

«Вернісаж.ЕнергоФест»

  • 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

    1.1. Міжнародний фестиваль-конкурс молодих виконавців естрадної пісні «Вернісаж.ЕнергоФест» (далі – Фестиваль) проводиться у місті Нетішині, місті-супутнику Хмельницької атомної електростанції щорічно.

    Метою Фестивалю є розширення культурних, інформаційних та ділових зв’язків міста, інтеграція у фестивальний рух європейських країн, створення та примноження позитивного іміджу атомної енергетики в цілому і міста Нетішина в освітній і культурній галузях.

    1.2. Засновниками Фестивалю є:

    - виконавчий комітет Нетішинської міської ради;

    - відділ освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

    1.3. Організаторами Фестивалю є:

    - позашкільний навчальний заклад відділу освіти виконавчого комітету міської Нетішинської ради «Будинок дитячої творчості»;

    - КЗ «Палац культури міста Нетішина»;

    - громадська організація «Вернісаж-ЕнергоФест»;

    - КП НМР «Агенція місцевого розвитку».

    1.4. Фестиваль проводиться за підтримки:

    - виконавчого комітету Нетішинської міської ради;

    - ДП «НАЕК «Енергоатом»;

    - профспілкового комітету ППО ДП «НАЕК «Енергоатом»;

    - ВП «Хмельницька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»;

    - первинної  профспілкової організації ВП «Хмельницька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом».

  • 2. ЗАВДАННЯ ФЕСТИВАЛЮ

    Основними завданнями Фестивалю є:

    - виявлення і підтримка талановитих молодих виконавців;

    - пропаганда української пісні;

    - популяризація та впровадження новітніх форм музичного естрадного мистецтва;

    - утвердження та розвиток українського вокального мистецтва та української мови;

    - естетичний та духовний розвиток молодого покоління;

    - змістовне дозвілля молоді;

    - зміцнення та  розширення  культурних,  інформаційних та ділових зв’язків;

    -  залучення меценатів та спонсорів до підтримки творчої молоді;

    - обмін досвідом творчої діяльності композиторів, продюсерів, поетів та молодих виконавців України;

    -  інтеграція в фестивальний рух європейських країн;

    -  формування та підтримка позитивного іміджу атомної енергетики.

  • 3. УЧАСНИКИ ФЕСТИВАЛЮ

    До участі у конкурсній програмі Фестивалю запрошуються солісти, дуети, тріо та вокальні колективи. Вік учасників від 7 років. Фестиваль проводиться серед дітей та молоді у наступних вікових категоріях:

    - група «А» 7 - 9 років (молодша вікова категорія);

    - група «B» 10 - 12 років (молодша вікова категорія);

    - група «C» 13 - 15 років (середня вікова категорія);

    - група «D» 16 - 20 років (старша вікова категорія);

    - група «E» від 21 року.

  • 4. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ

    4.1. Конкурсна програма Фестивалю проходить в КЗ «Палац культури міста Нетішина» щорічно у другу половину вересня.

    Окремі Фестивальні заходи та Гала-концерт є складовою частиною програми святкування Дня міста, який відзначається щорічно у третю суботу вересня.

    4.2. Для проведення Фестивалю створюється  організаційний комітет, обирається виконавча Дирекція, формується склад журі конкурсу.

    4.3. Підготовчу роботу з організації та проведення Фестивалю здійснює організаційний комітет та виконавча дирекція.

    4.4. До складу організаційного комітету входять представники засновників, а також інші особи, участь яких сприятиме підвищенню іміджу та рівню проведення Фестивалю.

    4.5. Організаційний комітет:

    - затверджує кількісний склад учасників конкурсної програми Фестивалю;

    - координує роботу з підготовки, організації та проведення Фестивалю.

    4.6. Виконавча Дирекція Фестивалю складається з представників засновників і фахівців; є постійно діючим органом, до компетенції якого входять:

    - пошук та запрошення талановитих дітей, дитячих творчих колективів до участі у відбірковому турі конкурсної програми Фестивалю;

    - видача «Сертифікатів на безкоштовну участь » для заохочення та підтримки талановитих виконавців (Під безкоштовною участю мається на увазі відсутність благодійного внеску учасника для власників таких Сертифікатів. Витрати на проїзд, розміщення та харчування всі учасники покривають самостійно);

    - підготовка листів, запрошень з метою залучення органів державної влади, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності до підтримки Фестивалю;

    -  затвердження складу журі конкурсу;

    -  розробка програми Фестивалю;

    -  реалізація програми Фестивалю (організація конкурсу, роботи майстер-класів, науково-практичних конференцій, концертів-зустрічей з видатними митцями тощо);

    - підготовка, оформлення, систематизація, зберігання документів та матеріалів Фестивалю.

    4.7 В рамках Фестивалю проводиться:

    -  відкритий конкурс молодих виконавців естрадної пісні;

    -  творчі зустрічі з композиторами, продюсерами, поетами-піснярами;

    -  концерт професійних та аматорських колективів;

    -  вечори знайомств для учасників та гостей Фестивалю;

    -  екскурсії;

    -  зустрічі з керівництвом міста та АЕС;

    -  майстер-класи членів журі, вокалістів та митців.

    4.8 Конкурсну програму оцінює журі (провідні діячі культури та мистецтва України, професійні виконавці, викладачі учбових закладів освіти та культури, заслужені митці України та зарубіжжя) за 10-ти бальною шкалою.

    4.9 Склад журі конкурсної програми Фестивалю формується з метою об’єктивності оцінювання виступів учасників конкурсу та визначення переможців.

    Рішення журі оформлюється у вигляді протоколу, є остаточними і оскарженню не підлягають.

    4.10 У разі публічного ігнорування норм моралі, виявлення неповаги до інших конкурсантів, організаторів, або членів журі учасники за рішенням дирекції знімаються з конкурсу.

    4.11 Під час конкурсних виступів забороняється використання ріжучих та колючих предметів, піротехнічних засобів, хлопавок, або відкритого вогню.

  • 5. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОЇ ПРОГРАМИ

    5.1. Бажаючі взяти участь у конкурсній програмі повинні не пізніше 10 серпня поточного року заповнити online заявку на офіційному сайті фестивалю http://enrgofest.com.ua або надіслати в оргкомітет фестивалю наступні документи на електронну пошту venrgfest@gmail.com :

    -  анкету – заяву;

    -  кольорову фотокартку;

    - фонограми пісень для попереднього відбору (+1) або відеоматеріал з записом виступу (можливі посилання на розміщення матеріалів в мережі інтернет).

    5.2. Попередній відбір виконавців проводиться Дирекцією Фестивалю шляхом прослуховування (перегляду) надісланих матеріалів.

    5.3.  Після прийняття позитивного рішення Дирекція надсилає учасникам офіційні запрошення на участь у Фестивалі та програму Фестивальних заходів.

    5.4. Надіслані фонограми та документи не рецензуються і назад не повертаються.

    5.5.  Учасники виконують дві різнопланові пісні.

    5.6. Усі твори виконуються наживо в супроводі інструментальної фонограми (мінус). Тривалість одного твору до 4 хвилин.

    5.7. Під час конкурсної програми забороняється використовувати фонограми (-1) з продубльованим вокальним унісоном, а кількість допоміжних вокальних партій в акордному викладенні не повинна перевищувати два голоси (три голоси з основним).

    5.8. Фонограми (у форматах мр3 або vaw) або посилання на них у файлових сховищах  мають бути надіслані на поштову скриньку оргкомітету у вигляді  № твору_група_Прізвище Ім’я_Назва твору.mp3 (wav).

    5.9.  Порядок виступів у конкурсі встановлюється оргкомітетом.

    5.10 Організатори фестивалю не несуть відповідальності щодо дотримання учасниками конкурсної програми авторських прав на заявлені у конкурс твори.

    5.11. Дирекція фестивалю залишає за собою право на використання наданих учасниками фото та відеоматеріалів для популяризації фестивалю, використання для презентацій, теле- та радіопрограм, оформлення друкованої продукції тощо.

    5.12. Супроводжуюча особа учасника фестивалю несе повну відповідальність за безпеку, життя та здоров’я учасника фестивалю.

    5.13.  Оргкомітет забезпечує трансфер учасників і гостей, які прибувають на залізничну станцію Кривин до місць проживання під час проведення Фестивалю та у зворотному напрямку.

    5.14. Оргкомітет покладає на себе організацію проживання та харчування учасників за попередньою домовленістю.

  • 6. КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ

    Рівень виконавської майстерності учасників оцінюється за наступними критеріями:

    - вокальні здібності виконавця;

    - техніка вокалу;

    - емоційний образ, артистизм;

    - музичний матеріал;

    - аранжування;

    - сценічна культура.

  • 7. НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ

    7.1. Оргкомітет фестивалю встановив наступні нагороди для переможців:

    - Гран-прі Фестивалю;

    - лауреат І премії (у кожній віковій групі);

    - лауреат ІІ премії (у кожній віковій групі);

    - лауреат ІІІ премії (у кожній віковій групі);

    - дипломант фестивалю (у кожній віковій групі);

    - спеціальні призи у різних номінаціях;

    - приз глядацьких симпатій.

    7.2. Переможці нагороджуються дипломами і цінними подарунками.

    7.3. Рішенням журі звання лауреатів можуть подвоюватися (в залежності від рівня виконавської майстерності конкурсантів).

  • 8. ФІНАНСОВІ УМОВИ

    8.1. Фестиваль-конкурс є не комерційним.

    8.2. Фінансування Фестивалю здійснюється за рахунок:

    -  коштів, передбачених у місцевому бюджеті на відповідний рік;

    -  благодійних внесків учасників фестивалю;

    - благодійних внесків, грантів, дарунків та інших надходжень, не заборонених чинним законодавством.

    8.3. Витрати, пов’язані з харчуванням, проживанням, трансфером учасників і супроводжуючих осіб – за рахунок відряджуючої сторони.

  • 9. Інше

    Оргкомітет фестивалю може змінювати це Положення за поданням Дирекції фестивалю в установленому порядку.

ЧЛЕНИ ЖЮРІ

  • ГРУПА A

    1. Килимник Марія
    2. Морська Вероніка
    3. Рока Анастасія
    4. Цимбал Анастасія
    5. Бобик Анастасія
    6. Рогальська Уляна
    7. Сердюк Андрій
    8. Бабій Поліна
    9. Буленок Єва
    10. Ергле Карлине Анна
    11. Бугайчук Дар'я
    12. Бура Марія
    13. Кишинюк Діана
    14. Лаврентьєва Анастасія
    15. Пістоляк Маргарита
    16. Січковський Мар`ян
    17. Чернюк Анна
    18. Коломойцева Вероніка
    19. Кривляк Вікторія
    20. Петрусь Вероніка
    21. Шульга Анастасія

    , Нетішин, Хмельницька, Україна

    , БІла Церква, Київська, Україна

    , Нетішин, Хмельницька, Україна

    , Чернівці, Чернівецька, Україна

    , Коломия, Івано-Франківська,Україна

    , Херсон, Херсонська, Україна

    , Куп'янськ, Харківська, Україна

    , Одеса, Одеська, Україна

    , Хмельницький, Україна

    , Рига, , Латвія

    , Рівне, Рівненська, Україна

    , Калуш, Івано-Франківська,Україна

    , Калуш, Івано-Франківська,Україна

    , Кам'янець-Подільський, Україна

    , Біла Церква, Київська, Україна

    , Нетішин, Хмельницька, Україна

    , Хмельницький, Україна

    , Херсон, Херсонська, Україна

    , Мукачево, Закарпатська, Україна

    , c.Волиця, Львівська, Україна

    , Южноукраїнськ, Миколаївська, Україна

    6 років

    6 років

    6 років

    6 років

    7 років

    7 років

    6 років

    8 років

    8 років

    8 років

    9 років

    9 років

    9 років

    9 років

    9 років

    9 років

    9 років

    9 років

    9 років

    9 років

    9 років

  • ГРУПА B

    1. Бесага Анастасія
    2. Відрук Марія
    3. Клок Єлізавета
    4. Колендзян Владислава
    5. Ластовецька Анастасія
    6. Нечитайло Єлізавета
    7. Олійник Анна-Ярина
    8. Савчин Віолетта
    9. Секріеру Даніел
    10. Скварук Софія
    11. Хрустінська Марія
    12. Цимбал Марк
    13. Шегеда Ірина
    14. Баліцька Катерина
    15. Берук Софія
    16. Вовчук Ольга
    17. Дудкіна Єлізавета
    18. Дяків Діана
    19. Зубенко Юрій
    20. Кремянська Софія
    21. Мазур Олександра
    22. Рогальський Ярослав
    23. Чумак Анастасія
    24. Шкідченко Софія
    25. Алексюткіна Олександра
    26. Гудзовата Вікторія
    27. Коваленко Маріна
    28. Ковалюк Вікторія
    29. Лень Соломія
    30. Мельник Тетяна
    31. Насадик Христина
    32. Родін Денис
    33. Юрченко Софія
    34. Янович Софія

    , Новояворівськ, Львівська, Україна

    , Славута, Хмельницька, Україна

    , Броди, Львівська, Україна Україна

    , Кам'янець-Подільський, Хмельницька, Україна

    , Кам'янець-Подільський, Хмельницька, Україна

    , Южноукраїнськ, Україна

    , Броди, Львівська, Україна

    , Івано-Франківськ,  Україна

    , Кишинів, Молдова

    , Рівне, Рівненська, Україна

    , Нетішин, Хмельницька, Україна

    , Чернівці, Чернівецька, Україна

    , Івано-Франківськ,  Україна

    , Біла Церква, Київська, Україна

    , Рівне, Рівненська, Україна

    , с.Підмихайля ,Калуський Україна

    , Славутич, Київська, Україна

    , Коломия, Івано---Франківська, Україна

    , Світлодарськ, Донецька Україна

    , Нова Каховка, Херсонська, Україна

    , Кам'янець-Подільський, Хмельницька, Україна

    , Херсон, Херсонська, Україна

    , Біла Церква, Київська, Україна

    , Київ, Київська, Україна

    , Бровари, Київська, Україна

    , Калуш, Івано-Франківська, Україна

    , Нетішин, Хмельницька, Україна

    , Кам'янець-Подільський, Україна

    , Рава-Руська, Львівська, Україна

    , Калуш, Івано-Франківська, Україна

    , с .Тлумач, Івано--Франківська, Україна

    , С.Вовчинець, Івано--Франківська, Україна

    , Славутич, Київська, Україна

    , Нетішин, Хмельницька, Україна

    10 років

    10 років

    10 років

    10 років

    10 років

    10 років

    10 років

    10 років

    10 років

    10 років

    10 років

    10 років

    10 років

    11 років

    11 років

    11 років

    11 років

    11 років

    11 років

    11 років

    11 років

    11 років

    11 років

    11 років

    12 років

    12 років

    12 років

    12 років

    12 років

    12 років

    12 років

    12 років

    12 років

    12 років

  • ГРУПА C

    1. Баліцька Єлизавета
    2. Балог Анастасія
    3. Гвоздецька Христина
    4. Гогія Ернест
    5. Давидчик Ангеліна
    6. Дакус Михайло
    7. Зайцев Костянтин
    8. Келебай Вікторія
    9. Лозіна Софія
    10. Мурміль Анастасія
    11. Поліщук Божена
    12. Село Дара
    13. Ткачук Діана
    14. Шкребій Діана
    15. Юськів Катерина
    16. Андрєєва Катерина
    17. Арнаутова Катерина
    18. Білозір Богдан
    19. Гільовська Маргарита
    20. Давидюк Анастасія
    21. Думчюте Юсте
    22. Казмали Софія
    23. Лукач Христина
    24. Медлярська Вікторія
    25. Пєнязькова Валерія
    26. Салабан Анастасія
    27. Сидоренко Марія
    28. Ткаченко  Аннія
    29. Хомюк Дарія
    30. Воробець Олена
    31. Данілкович Катерина
    32. Іванчук Дарія
    33. Козар Яна
    34. Лутак Іванна
    35. Пахмурський Володимир
    36. Попович Ульяна
    37. Шевченко Вікторія
    38. Чернолюк Віолета

    , Біла Церква, Київська, Україна

    , Мукачево, Закарпатська, Україна

    , Калуш, Івано-Франківська, Україна

    , Южноукраїнськ, Миколаївська, Україна

    , Рівне, Рівненська, Україна

    , Калуш, Івано-Франківська, Україна

    , Херсон, Херсонська, Україна

    , Калуш, Івано-Франківська, Україна

    , Київ, Київська, Україна

    , Буча, Київська, Україна

    , Славута, Хмельницька, Україна

    , Київ, Україна

    , Калуш, Івано-Франківська, Україна

    , Нетішин, Хмельницька, Україна

    , Калуш, Івано-Франківська, Україна

    , Броди, Львівська, Україна

    , Рівне, Рівненська, Україна

    , Іршава, Закарпатська, Україна

    , Кам'янець-Подільський, Україна

    , Нетішин, Хмельницька, Україна

    , Паланга, Литва

    , Кишинів, Молдова

    , с.Підмихайля ,Калуський р-он, Україна

    , Нетішин, Хмельницька, Україна

    , Біла Церква, Київська, Україна

    , Новояворівськ, Львівська, Україна

    , Київ, Київська, Україна

    , Рига, Латвія

    , Рівне, Рівненська, Україна

    , Броди, Львівська, Україна

    , Хмельницький, Україна

    , Рівне, Рівненська, Україна

    , Іршава, Закарпатська, Україна

    , Іршава, Закарпатська,

    , Броди, Львівська, Україна

    , Іршава, Закарпатська, Україна

    , Славутич, Київська, Україна

    , Рига, Латвія

    13 років

    13 років

    13 років

    13 років

    13 років

    13 років

    13 років

    13 років

    13 років

    13 років

    13 років

    13 років

    13 років

    13 років

    13 років

    14 років

    14 років

    14 років

    14 років

    14 років

    14 років

    14 років

    14 років

    14 років

    14 років

    14 років

    14 років

    14 років

    14 років

    15 років

    15 років

    15 років

    15 років

    15 років

    15 років

    15 років

    15 років

    15 років

  • ГРУПА D

    1. Бондаренко Наталія
    2. Дем'янова Вероніка
    3. Дмух Єва
    4. Левін Микола
    5. Назаркулова Людмила
    6. Паньків Тетяна
    7. Северова Катерина
    8. Шевчук Діана
    9. Щербак Мар'яна
    10. Гаврилюк Ольга
    11. Наумкіна Лілія
    12. Філіппова Катерина
    13. Паулікайте Габія
    14. Мариневич Юлія
    15. Ситнік Анастасія
    16. Яцишин Назарій
    17. Бондаренко Каріна
    18. Алфєріна Єлена

    , Южноукраїнськ, Миколаївська, Україна

    , Кам'янець-Подільський, Хмельницька, Україна

    , Южноукраїнськ, Миколаївська, Україна

    , Славута, Хмельницька, Україна

    , Южноукраїнськ, Миколаївська, Україна

    Броди, Львівська, Україна

    , Южноукраїнськ, Миколаївська, Україна

    , Кам'янець-Подільський, Хмельницька, Україна

    , Біла Церква, Київська, Україна

    , Броди, Львівська, Україна

    , Южноукраїнськ, Миколаївська, Україна

    , Київ, Україна

    , Паланга, Литва

    , Рава-Руська, Львівська, Україна

    , Харків, Харківська, Україна

    , Брошнів-Осада, Івано-Франківська, Україна

    , Біла Церква, Київська, Україна

    , Румунія

    16 років

    16 років

    16 років

    16 років

    16 років

    16 років

    16 років

    16 років

    16 років

    17 років

    18 років

    17 років

    18 років

    19 років

    19 років

    20 років

    18 років

    18 років

  • МАЛІ ВОКАЛЬНІ ФОРМИ

    1. Зразковий театр пісні "Криниченька" (молодша )
    2. Марк та Анастасія Цимбал
    3. Зразковий театр пісні "Криниченька" (молодша )
    4. Вокальний ансамбль "Камелія"
    5. Дует "Гламурчик"
    6. Ансамбль "Ґаздиньки"
    7. тріо "FUSION"
    8. шоу-гурт "Невгамовні"
    9. Дует "Яри-Ана"
    10. дует XS
    11. квартет "Невгамовні"
    12. ОКТАВІЯ
    13. Квартет "Мелодія"
    14. Естрадно-вокальна студія "Роксана"
    15. Вокальний ансамбль "Ільничанка"
    16. Дует Ткачук Діана та Кулик Соломія
    17. Группа Pusnotis
    18. A cappella "Mordent"
    19. Народний художній колектив - гурт "Щебетушки"

    , Нетішин, Хмельницька, Україна

    , Чернівці, Чернівецька, Україна

    , Нетішин, Хмельницька, Україна

    , Нетішин, Хмельницька, Україна

    , Івано-Франківська, Україна

    , Калуш, Івано-Франківська, Україна

    , Кам'янець-Подільський, Хмельницька, Україна

    , Кам'янець-Подільський, Хмельницька, Україна

    , Броди, Львівська, Україна

    , Кам'янець-Подільський, Хмельницька, Україна

    , Кам'янець-Подільський, Хмельницька, Україна

    , Броди, Львівська, Україна

    , Новояворівськ, Львівська, Україна

    , Рівне, Рівненська, Україна

    , Іршава, Закарпатська, Україна

    , Калуш, Івано-Франківська, Україна

    , Рига, Латвія

    , Калуш, Івано-Франківська, Україна

    , Миколаїв, Україна

    7-8 років

    6-10 років

    8-9 років

    6-7 років

    9-10 років

    10-12 років

    10-12 років

    9-11 років

    12 років

    11-14 років

    14-16 років

    14 років

    14-15 років

    13 років

    13 років

    13-14 років

    12-13 років

    19 років

    16 років

ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ

Директор фестивалю:

Дьячина Ольга



+380 93 760 68 65

+380 68 850 28 78

Контактні дані



olga.diachyna@gmail.com

  НАПИШІТЬ НАМ

Голова ГО "ВЕРНІСАЖ-ЕНЕРГОФЕСТ":

Дьячин Олексій



 

+380 93 571 33 95



shtiralex@gmail.com